RKS w Twojej szkole

„RKS w Twojej szkole” to program przygotowany przez nasz klub dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Ma on na celu popularyzowanie sportu i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży z regionu rawickiego.

W ramach programu przedstawiciele klubu wraz z zawodnikami odwiedzają placówki oświatowe, w których przybliżają sport żużlowy młodym kibicom. Zawsze przywożą ze sobą wszelkie akcesoria niezbędne do uprawiania tego sportu z prawdziwym motocyklem żużlowym włącznie! Chętnie odpowiadamy na pytania, każdy obecny na spotkaniu będzie miał możliwość otrzymania autografów oraz wykonania pamiątkowych zdjęć. Całość zrelacjonujemy w klubowych mediach społecznościowych.

Każda szkoła może zgłosić się do naszego programu przesyłając maila na adres [email protected]. Wiadomość powinna zawierać nazwę placówki, jej adres, telefon kontaktowy oraz proponowaną datę spotkania. Skontaktujemy się z placówką celem ustalenia dogodnego dla obu stron terminu.

Powyższa informacja skierowana jest do dyrekcji, nauczycieli oraz wychowawców. Jeżeli jesteś uczniem i chciałbyś gościć RKS Kolejarz w swojej szkole, śmiało namów swojego wychowawcę i spotkaj „Niedźwiadki” na żywo!